Łuszczyca - nowa metoda leczenia

lekarze specjaliści, Łuszczyca - nowa metoda leczenia, środa 16.04.2014

Specjaliści Radzą

Łuszczyca - nowa metoda leczenia

Chorzy na łuszczycę od wielu lat bezskutecznie zmagają się z tą uciążliwą dolegliwością. Wciąż jedną z najpopularniejszych metod leczenia są leki, które choć początkowo poprawiają stan chorej skóry, nie usuwają całkowicie jej objawów. Ponadto ich odstawienie może powodować nasilenie się choroby, zaś długotrwałe stosowanie zwykle jest szkodliwe dla organizmu.

Tymczasem istnieje skuteczna metoda walki z łuszczycą, opracowana za granicą przez Międzynarodowe Centrum Medyczne On Clinic. Tę w pełni naturalną, bezpieczną metodę stosują z dużym powodzeniem także lekarze specjaliści w polskich oddziałach On Clinic.

Indywidualną terapię dla każdego pacjenta dobiera lekarz dermatolog na wizycie lekarskiej. Pozytywne efekty kuracji dostrzec można już w drugim tygodniu lecz
nia - stan skóry znacznie się poprawia, zmiany chorobowe stopniowo zmniejszają się i w końcu ustępują całkowicie. Metoda ta nie wymaga do tej pory stosowanych środków, hospitalizacji czy rezygnowania z codziennych zajęć i obowiązków. Stała opieka lekarza pomaga szybko i bezpiecznie pozbyć się dokuczliwych objawów łuszczycy.
O skuteczności metody stosowanej w On Clinic przekonało się już wielu chorych, także tych, którzy przez kilkadziesiąt lat nie mogli znaleźć skutecznego sposobu na tę nieuleczalną chorobą. Po kuracji ich skóra powróciła do normalnego stanu, a pacjentom powróciła radość życia.

Zobacz więcej >>

 

Polityka plików "cookie":

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności.

 

copyright © 1999-2011 Telewolt Sp. z o.o. 04-824 W-wa, ul. Orzechowskiego 9, tel.: (22) 621-81-17, fax: (22) 212-82-98 medserwis@medserwis.pl